Oprava notebookov a počítačov

Služby
Opravy a vylepšenia všetkých typov počítačov a notebookov.

Mnohé práce vieme vykonať aj priamo u vás doma alebo vo firme, prípadne zariadenie zoberieme k nám a po dokončení vám ho dovezieme späť, zapojíme a predvedieme.

 • Pri všetkých službách dbáme na to, aby ste neprišli o svoje súbory, v prípade potreby pred samotným zásahom urobíme zálohu dát, alebo celého systému, či komplet celého disku.
 • Záruka na služby je 3 mesiace.
 • Riešime aj klasické problémy typu: nefunguje Internet, nezapne sa, nenabehne obraz, čierna obrazovka, nenabehne systém, nenabehne plocha, nedá sa prihlásiť, mrzne, padá, samovoľne sa vypína a reštartuje, notebook poliaty tekutinou, zariadenie hučí, prehrieva sa, dymí, horí 🙂 Samozrejme všetko v rámci rentability, u lacných alebo u starších zariadení sa niektoré opravy proste neoplatí robiť. Hlavne keď treba meniť drahšie súčiastky. Rentabilitu nechávame na zváženie zákazníkovi.
 • Služby vykonávame aj expresne, prioritne, veľmi rýchlo aj v rámci dňa alebo niekoľkých hodín (uvedomujeme si, že niekedy je na funkčnom počítači závislé vaše podnikanie a práca, preto sa v takých prípadoch prispôsobíme a uprednostníme Vás).
 • Ak zariadenie nedokážeme opraviť priamo u Vás, alebo by to bolo neefektívne a drahšie, zoberieme ho k nám a po oprave Vám ho privezieme späť a pozapájame do pôvodného stavu, aby ste s tým nemali starosti.
 • Opravujeme notebooky, ultrabooky, netbooky, AiO a klasické počítače, towery, desktopy, SFF a iné prevedenia všetkých značiek, napr. Lenovo, HP, Acer, Asus, MSI, Dell, Samsung, Fujitsu, Sony, Packard Bell, eMachines, Toshiba, Apple, aj rôzne ďalšie menej známe značky
 • Opravíme aj neznačkové skladané počítače
 • Robíme upgrade a vylepšenie aj 10 ročných PC

Aby sme mohli čo najpresnejšie určiť poruchu a cenu opravy, je nutné vykonať diagnostiku, podľa ktorej zistíme, či je chyba softwarová (program, operačný systém, vírus, BIOS) alebo hardwarová (fyzické komponenty zariadenia, pevný disk, pamäť, moduly, karty, čipy, el. obvody, skrat, napájanie), alebo ich kombinácia a či je oprava rentabilná.
Základná diagnostika je ZDARMA. A to je väčšina prípadov. Niektoré diagnostiky a určenie ceny za opravu sa dajú urobiť aj na diaľku.

V niektorých prípadoch je kvôli diagnostike nutné rozoberať zariadenie, či robiť zdĺhavejšie postupy, vylučovacie metódy, skúmania, testy a merania na základnej doske.

Po diagnostike vám oznámime cenu za opravu, a tiež vám naceníme aj ďalšie možnosti a vylepšenia, ktoré vám vieme poskytnúť a vy sa rozhodnete  sami, do čoho budete investovať a do čoho nie.

Veľa chýb sa identifikuje tak, že sa pri tom zariadenie vlastne opraví, takže platí zásada, že pri odovzdávaní zariadenia na diagnostiku počítate s cenou max. 40 EUR, do tejto sumy  vám to opravíme bez upozornenia. V prípade vyššej ceny vás budeme informovať.

 

Cenník nájdete nižšie.

Opravujeme všetky chyby spôsobené zlyhaním softwaru, firmwaru, BIOSu, operačného systému, programov, vírusmi.
Taktiež Vám urobíme softwarové vylepšenia, úpravy, nastavenia a inštalácie programov a zariadení.

Cenník služieb nájdete nižšie.

Opravujeme takmer všetky chyby spôsobené zlyhaním hardwaru, komponentov, súčiastok, dielov, ktoré je ešte rentabilné opravovať.

Dáme vám dokopy aj mechanické vady plastových a kovových dielov, skratované diely a obvody, poškodené napájanie.
Taktiež Vám urobíme hardwarové vylepšenia, úpravy, upgrade zariadenia, zvýšenie výkonu.

Cenník služieb nájdete nižšie.

 • reinštalácia operačného systému Android
 • inštalácia a nastavenia zariadenia a aplikácií
 • údržba, vyčistenie, zrýchlenie a odvírenie systému
 • nastavenie zálohovania, prepojenie s Cloudom
 • softwarové opravy robíme aj na zariadeniach APPLE (iPhone, iPad)
 • upozornenie: hardwarové opravy (mechanické poškodenia, rozbité sklo, display, zničený konektor nabíjania) smartfónov a tabletov v súčastnosti nerobíme

Cenník nájdete po kliknutí sem.

Vyplňte formulár s problémami, ktoré máte so svojím zariadením.

Vyplnením formulára požiadate o bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku, konzultáciu.

Formulár pre špecifikáciu problémov:

Rentabilita opráv:

Ako postupujeme:

Potrebujete poradiť?

Nechajte nám vaše čÍslo a my vám zavoláme

Firma

SMILES SK s. r. o. Prešov 0948 434 763
051/202 89 75

SOCIÁLNE SIETE